nákupní galerie

hypermarket Tesco

parking

PO - NE 09:00-21:00

PO - NE 06:00-22:00

PO - NE 06:00-23:00

Akce

Divadélka pro děti

29/10/2019 - 30/11/2019

Jako rodiče jste již jistě přečetli (a možná i sami vyprávěli) spousty pohádek a příběhů. Většinou stále a stále ty samé dokola. 

Nechte tedy tentokrát všechno vyprávění na nás, udělejte si se svými dětmi  pohodlí a užijte si náš program Divadélek, které jsou vhodné i pro ty nejmenší.

Každé úterý od 16 do 17 hodin si tak můžete přijít s dětmi poslechnout jednu z pohádek.
Divadélko najdete v 1. patře, v jednotce vedle pizzerie Il Pomodoro  naproti dětskému koutku.


5. 11. Vodnická pohádka
V rybníku na kraji vesnice žijí dva dobrosrdeční vodníci a jedna uličnická žába. Když vidí nešťastnou Madlenku, která je zamilovaná do Vendelína, rozhodnou se jejich lásce pomoci.

12. 11. O Červené Karkulce 
Karkulka je mladé rozpustilé děvče, které po cestě za babičkou potká vlka. Nechtěně mu poví vše, co vlk potřebuje vědět, aby si mohl dopřát opulentní hostinu skládající se z babičky, Karkulky i dobrot, které Karkulka nese v košíčku. V pohádce nebude chybět ani myslivec, tedy můžeme věřit ve šťastný konec.

19. 11. Pekelná brána 
Tentokrát se s divadlem Kozlík podíváme rovnou do pekla. V pohádce vystoupí a zazpívají dva čerti, podusí jednoho hříšníka Lojzíka a pokud se polepší, zachrání ho samotný anděl z nebes.

26. 11. O Šípkové Růžence 
Známý příběh o zakleté princezně a jejím statečném zachránci. Princ Jakub se zamiluje do tváře princezny Růženky, kterou vidí na obrázku a vydá se ji zachránit. A jak pojede? Přeci na Kozlíkovi! 

 

dárkové poukazy

dárkové poukazy

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky