nákupní galerie

hypermarket Tesco

parking

PO - NE 09:00-21:00

PO - NE 06:00-22:00

PO - NE 06:00-23:00

Akce

Připravte se na nový začátek

28/08/2020

Nejen nový školní rok, ale hlavně spousta novinek v Novodvorské! Podívejte se, co všechno vás na podzim čeká.

Na podzim se v Novodvorské budou dít velké věci! Těšte se s námi na nové začátky! 

S novým školním rokem znovu ožívají Divadélka pro děti. Každé úterý od 16 hodin pro vás máme připravenou jednu pohádku, kterou jsme vám ještě nehráli. Tak přijďte! V průběhu září také znovu otevřeme oblíbenou Autíčkárnu.

Ale novinek je ještě mnohem, mnohem víc! Už v říjnu otevřeme novou automyčku. Jednu už máme, Automyčku Express najdete v garážích, tu druhou připravujeme – nová samoobslužná automyčka Wash & Wax vyroste na parkovišti před vchodem do Tesca. Pokud máte rádi pohyb, určitě s nadšením přivítáte prvotřídní fitness, které pro vás otevřeme v listopadu.

A největší novinka? Spustili jsme další fázi rekonstrukce. Půjde o rychlou akci, takže se nemusíte bát, že bychom vás ochudili o vánoční výzdobu. Protože se snažíme vše udělat co nejrychleji, potkáte v centru několik úseků, kde právě probíhá rekonstrukce. Do začátku listopadu ale Novodvorskou možná ani nepoznáte! Právě pracujeme na fasádě, zároveň upravujeme eskalátor a ještě k tomu jsme se pustili do toalet v prvním patře. A aby toho nebylo málo, finalizujeme s rekonstrukcí v garážích. 

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky