nákupní galerie

hypermarket Tesco

parking

PO - NE 09:00-21:00

PO - NE 06:00-22:00

PO - NE 06:00-23:00

Akce

TETA drogerie: Dny Marianne 18.–20. září

09/09/2020 - 20/09/2020

Slevy až 50 % na spoustu produktů a značek. Podívejte se na ně: 

Sleva 50 % na výrobky Herbal Essences.

Podívejte se, co stojí za výjimečnou kvalitou surovin výrobků Herbal Essences, a zjistěte více o našem partnerství s královskou botanickou zahradou KEW. V drogeriích Teta nyní se slevou 50 %.

Další slevy v rámci Dnů Marianne najdete například zde, anebo se rovnou vypravte do OC Novodvorská Plaza, kde najdete ještě další slevy, akční nabídky i dárky k nákupu!

p.k. Solvent s.r.o.

Sleva 40 % na výrobky Dove.

Dopřejte si kvalitní a dlouhotrvající péči s produkty Dove. Vyberte si ze širokého portfolia a zajistěte si tak skutečnou hydrataci celého těla. Nyní se 40% slevou v drogeriích Teta.

p.k. Solvent s.r.o.

Sleva 35 % na výrobky Diadermine.

Nenechte si ujít Dny Marianne a 35% slevu na všechny výrobky značky Diadermine, která vaší pleti dodá dermatologicky vyvinutou péči – pro pevnější pokožku a mladistvý vzhled. Platí v drogeriích Teta.

p.k. Solvent s.r.o.

Sleva 40 % na výrobky Hair Biology by Pantene.

Seznamte se s prémiovými kolekcemi vlasové péče vytvořené spolu s odborníky na stárnutí pokožky tak, aby vyhovovaly biologickým potřebám vlasů v každém věku. V drogeriích Teta nyní se slevou 40 %.

p.k. Solvent s.r.o.

Sleva 40 % na výrobky Toni&Guy.

Buďte IN od hlavy až k patě. Jakékoli výrobky Toni&Guy, jedné z nejznámějších kadeřnických značek všech dob, na vás čekají v drogeriích Teta se slevou 40 %.

p.k. Solvent s.r.o.

Sleva 40 % na výrobky TRESemmé.

Vlasová kosmetika TRESemmé je prověřená profesionály z New Yorku. Spolehněte se na vlasové produkty TRESemmé i vy. Nepromeškejte během Dnů Marianne slevu 40 % v drogeriích Teta.

p.k. Solvent s.r.o.

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky