nákupní galerie

hypermarket Tesco

parking

PO - NE 09:00-21:00

PO - NE 06:00-22:00

PO - NE 06:00-23:00

Bezpečně a ohleduplně

CO PLATÍ V OBCHODNÍM CENTRU?

 • Roušky – v OC Novodvorská Plaza nyní jsou roušky povinné pouze v lékárně Teta a v ordinacích a čekárnách lékařů Moje Ambulance
 • Ostatní nařízení jsou doporučená, nikoli povinná – pravidelná dezinfekce rukou a zvýšená hygiena, udržování rozestupů, placení kartou, vyhýbání se davům apod.

 

ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ
V Novodvorské děláme vše proto, abyste se u nás cítili bezpečně a mohli nakupovat bez obav.

 • DEZINFEKCE
  Vyhlašujeme válku virům! A proto jsou u vstupů v přízemí a před eskalátory v garáži bezdotykové dezinfekční stojany. Stačí sešlápnout pedál a z virů se stanou nevinné molekuly bílkovin. Další účinné dávky dezinfekce načerpáte v chodbách k toaletám.
 • ÚKLID
  Uklízíme dnem i nocí! Naše úklidová četa je vybavena kvalitními a ověřenými úklidovými prostředky, a nebojí se je použít! Všechny povrchy ve společných prostorech, kterých se lidé často dotýkají (kliky, madla, tlačítka), pravidelně dezinfikujeme. Také věnujeme zvýšenou pozornost odpadkovým košům a úklidu podlah. 

OHLEDUPLNĚ A S ROZUMEM

 • ODPOČINKOVÉ ZÓNY
  Víme, že nakupování dokáže jednoho pořádně vyčerpat. V Novodvorské tak v běžném provozu najdete lavičky a křesílka. Nyní jsme je ale raději odstranili, aby vás nelákaly k posezení, a tím jsme vás ještě lépe ochránili před možnou nákazou. V přízemí zbyly dvě lavičky. Jednu najdete u hlavního a druhou u bočního vchodu. Prosíme vás, abyste tato místa nechali volná pro ty, kteří to potřebují. Třeba právě vaše babička si bude potřebovat na chvilku odpočinout, nebo mladá maminka přerovnat nákup v košíku. Odpočívejte doma, u nás nakupujte!
 • VYHÝBEJTE SE
  Snažte se dodržovat nejméně dvoumetrový odstup, vyhýbejte se davům a také do výtahů vstupujte jednotlivě. 
 • NOSTE ROUŠKY TAM, KDE JE TO TŘEBA
  Od 1. července si roušky můžeme sundat. Stále jsou ale i taková místa, kde se bez roušky neobejdete. Kromě pražského metra si opět roušku nasaďte také v lékárně Teta a v ordinacích lékařů Moje ambilance..
 • BUĎTE MODERNÍ
  U nás peníze skoro nepotřebujete! Plaťte kartou, mobilem nebo třeba chytrými hodinkami, naprostá většina obchodů a služeb akceptuje bezhotovostní platby.
 • STÁHNĚTE SI APLIKACI
 • Nainstalujte si do mobilu eRoušku. Aplikace si díky Bluetooth pamatuje ostatní eRoušky, které jste potkali, a usnadní tak hygienické stanici dohledávání rizikových kontaktů. Přispějte i vy k tomu, aby nakažených koronavirem přibývalo méně.

Děkujeme vám, že nám pomáháte dodržovat všechna hygienická nařízení a doporučení. Vážíme si toho!

Tým správy Centra

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky