nákupní galerie

hypermarket Tesco

parking

PO - NE 09:00-21:00

PO - NE 06:00-22:00

PO - NE 06:00-23:00

Bezpečně a ohleduplně

Vážení zákazníci,

STARTUJEME NAPLNO A NAKUPUJEME BEZPEČNĚ A OHLEDUPLNĚ. Pomozte nám se bezpečně vrátit k běžnému životu a dodržujte při návštěvě Novodvorské hygienická doporučení. Přehledný seznam, jak se chovat v obchodním centru najdete zde, a hygienická doporučení pro resturace zde. Určitě je všechny znáte, ale raději si je ještě jednou připomeneme. 

 

ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ
V Novodvorské děláme vše proto, abyste se u nás cítili bezpečně a mohli nakupovat bez obav.

 • DEZINFEKCE
  Vyhlašujeme válku virům! A proto jsou u vstupů v přízemí a před eskalátory v garáži bezdotykové dezinfekční stojany. Stačí sešlápnout pedál a z virů se stanou nevinné molekuly bílkovin. Další účinné dávky dezinfekce načerpáte v chodbách k toaletám.
 • ÚKLID
  Uklízíme dnem i nocí! Naše úklidová četa je vybavena kvalitními a ověřenými úklidovými prostředky, a nebojí se je použít! Všechny povrchy ve společných prostorech, kterých se lidé často dotýkají (kliky, madla, tlačítka), pravidelně dezinfikujeme. Také věnujeme zvýšenou pozornost odpadkovým košům a úklidu podlah. 

OHLEDUPLNĚ A S ROZUMEM

 • ODPOČINKOVÉ ZÓNY
  Víme, že nakupování dokáže jednoho pořádně vyčerpat. V Novodvorské tak v běžném provozu najdete lavičky a křesílka. Nyní jsme je ale raději odstranili, aby vás nelákaly k posezení, a tím jsme vás ještě lépe ochránili před možnou nákazou. V přízemí zbyly dvě lavičky. Jednu najdete u hlavního a druhou u bočního vchodu. Prosíme vás, abyste tato místa nechali volná pro ty, kteří to opravdu potřebují. Třeba právě vaše babička si bude potřebovat na chvilku odpočinout, nebo mladá maminka přerovnat nákup v košíku. Odpočívejte doma, u nás nakupujte!
 • VYHÝBEJTE SE
  Na nákupy s partou spolužáků nebo přátel si ještě počkáme, ale i tak bude v obchodech i pasážích spousta lidí. Snažte se dodržovat nejméně dvoumetrový odstup, vyhýbejte se davům a také do výtahů vstupujte jednotlivě. 
 • NOSTE ROUŠKY
  Tohle už všichni známe: "Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě". Něco na tom bude, a proto do Novodvorské vstupujte se zakrytými ústy a nosem. Použít můžete třeba šátek a hned pak si koupit roušku v některém z našich obchodů. Na výběr jich je plno.
 • BUĎTE MODERNÍ
  U nás peníze skoro nepotřebujete! Plaťte kartou, mobilem nebo třeba chytrými hodinkami, naprostá většina obchodů a služeb akceptuje bezhotovostní platby.
 • STÁHNĚTE SI APLIKACI
 • Nainstalujte si do mobilu eRoušku. Aplikace si díky Bluetooth pamatuje ostatní eRoušky, které jste potkali, a usnadní tak hygienické stanici dohledávání rizikových kontaktů. Přispějte i vy k tomu, aby nakažených koronavirem přibývalo méně.

Děkujeme vám, že nám pomáháte dodržovat všechna hygienická nařízení a doporučení. Vážíme si toho!

Tým správy Centra

 

Kompletní Usnesení vlády ČR ze dne 14. 3. 2020 č. 211 najdete ZDE.

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky