nákupní galerie

hypermarket Tesco

parking

PO - NE 09:00-21:00

PO - NE 06:00-22:00

PO - NE 06:00-23:00

O nás

80 obchodů v nákupním centru Novodvorská Plaza

Hledáte ideální místo, kde můžete relaxovat, dobře se najíst, bavit se a strávit čas s rodinou? Novodvorská Plaza nabízí na ploše o rozloze 25 519m² služby a produkty ve více než osmdesáti obchodech rozmístěných do dvou nadzemních pater. Najít můžete obchody s dámskou, pánskou či dětskou módou, obchody s obuví, hračkářství, zverimex či služby všeho druhu. Vše, co potřebujete, u nás naleznete pod jednou střechou. Potřebujete si dát při nakupování pauzu? Podívejte se na naši nabídku kaváren a restaurací.

Centrum Novodvorská Plaza je monitorováno kamerovým systémem se záznamem, správa systému: M2C, Pod Višňovkou 23/1662, 140 00 Praha 4, IČ: 25719751, kontakt: info@novodvorska-plaza.cz

Vlastník centra Novodvorská Plaza je společnost Bluehouse Capital s.r.o.

Bluehouse je společnost investující do nemovitostí formou private equity fondů. Od svého založení v roce 2004 realizovala vice než 40 investičních transakcí především ve střední a jihovýchodní Evropě. Strategií fondu je u nemovitostí vytvořit přidanou hodnotu prostřednictvím aktivního asset managementu. Bluehouse má v současnosti kanceláře kromě České republiky také v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvatsku, Srbsku, Řecku a na Kypru.

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky