nákupní galerie

hypermarket Tesco

parking

PO - NE 09:00-21:00

PO - NE 06:00-22:00

PO - NE 06:00-23:00

Akce

Rekonstrukce

11/05/2020

Měníme se pro vás k lepšímu!

Všimli jste si, že rekonstruujeme a modernizujeme? Chceme se vám líbit a chceme, abyste se u nás cítili příjemně a pohodlně. A právě letos nastal ten správný čas na rekonstrukci.

Měníme se pro vás k lepšímu!

Všimli jste si, že rekonstruujeme a modernizujeme? Chceme se vám líbit a chceme, abyste se u nás cítili příjemně a pohodlně. 

Začali jsme garážemi, kde práce pomalu finišují. Zároveň jsme se pustili do kompletní přestavby toalet v přízemí, kde jsou všechny stavební práce už hotové toalety jsou pro věřejnost opět otevřené. Rekonstrukce v přízemí i v patře centra a nová fasáda se rekonstruují právě teď. A k tomu přibydou nové obchody, nové značky i nové restaurace.

Víme, že v průběhu rekonstrukce vám do cesty stavíme nečekané zážitky v podobě dočasně uzavřených vchodů, eskalátorů, nebo toalet, ale věříme, že jakmile uvidíte výsledek na vlastní oči, na toto dobrodružství zapomenete. Novodvorská se totiž mění hlavně pro vás, pro naše milé návštěvníky.

 

REKONSTRUKCE CO PRÁVĚ SE DĚJE?

FASÁDA A HLAVNÍ VCHOD

Zcela nový vzhled dostane fasáda. Na jedné části už pracujeme, další část přijde na řadu v říjnu. A ještě na podzim bude Novodvorská Plaza k nepoznání. A nelekněte se, když uvidíte na budově svítit i jiné logo. I to pro vás připravujeme funglnové! Těšte se!

Rekonstrukce hlavního vchodu bude o něco náročnější! Velké prosklené plochy se musí vyměnit, a to není jen tak. Abychom vám zajistili maximální bezpečí i pohodlí, uzavřeli jsme část prostranství před vchodem a částečně zamezili i hlavní vchod. Do centra ale vstup z ulice Novodvorská nadále zůstává! Vybudovali jsme pro vás dočasný průchod, který najdete jen pár kroků vedle. 

 

PŘÍZEMÍ U HLAVNÍHO VCHODU

Viděli jste někdy esklalátor položený na zemi? Pokud ne, stavte se u nás v Novodvorské, kde si jeden (a za chvíli i druhý) můžete takto prohlédnout. Nejlepší výhled budete mít z kavárny Crepérie, kde kromě jiného dělají naprosto úžasné palačinky a skvělou kávu, ale také čaj, saláty... 

V přízemí modernizujeme eskalátory. Nově budou oba eskalátory ve vstupním foyer vedle sebe. Než k tomu ale dojde, musíme ty současné esklalátory upravit, opravit a přesunout. Vpravo u od hlavního vchodu tak už teď uvidíte zástěnu, za kterou se v noci pracuje a připravuje se umístění druhého esklalátoru.

Během několika dnů se také pustíme do podlahym, sloupů i zdí. 


NOVÉ TOALETY V PŘÍZEMÍ a REKONSTRUKCE V 1. PATŘE

Vchod na toalety - přízemí

Rekonstrukce toalet v přízemí je hotová! Jsou moderní, čisté a voňavé! Změnili jsme jejich půdorys, dodali designové prvnky, vylepšili technologie a při tom všem jsme mysleli hlavně na funkčnost, pohodlí a bezpečí! Nyní pracujeme na rekonstrukci toalet v 1. patře a ještě na podzim budou hotové.

GARÁŽE A LOBBY A PARKOVIŠTĚ

Rekonstrukce v garážích už nějaký čas probíhá. Kromě samotných parkovacích míst modernizujeme i vstupy z garáží do centra, takzvaná lobby. Ty máme tři – u eskalátorů a u výtahů, a také u Hypermarketu Tesco. Zbývají sice ještě menší nedodělky, ale už jsou plně funkční.

 

VENKOVNÍ PARKOVIŠTĚ

Na venkovním parkovišti jsme dočasně zahradili několik parkovacích míst. Parkoviště je zde stále dostupné zejména pro osoby se stíženou schopností pohybu. Velmi dobře se vám bude parkovat v podzemních garážích, kde je vždy dostatek volného prostoru.

V levé části parkoviště se pro vás staví nová samoobslužná automyčka Wash & Wax. V garážích je a stále bude v provozu Automyčka Express.

 

Za správu centra Novodvorská Plaza vám děkujeme, že jste s námi i po dobu rekonstrukce.
 

Měníme se pro vás k lepšímu!

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky