nákupní galerie

hypermarket Tesco

parking

PO - NE 09:00-21:00

PO - NE 06:00-22:00

PO - NE 06:00-23:00

Akce

Rekonstrukce

11/05/2020

Měníme se pro vás k lepšímu!

Všimli jste si, že rekonstruujeme a modernizujeme? Chceme se vám líbit a chceme, abyste se u nás cítili příjemně a pohodlně. A právě letos nastal ten správný čas na rekonstrukci.

Začali jsme garážemi, kde práce pomalu finišují. Zároveň jsme se pustili do kompletní přestavby toalet v přízemí, kde jsou všechny stavební práce už hotové toalety jsou pro věřejnost opět otevřené. Postupně se přidá rekonstrukce v přízemí i v patře centra a nebude chybět ani nová fasáda. A k tomu přibydou nové obchody, nové značky i nové restaurace.

Víme, že v průběhu rekonstrukce vám do cesty stavíme překážky v podobě dočasně uzavřených vchodů, travelátorů, nebo výtahů, ale věříme, že jakmile uvidíte výsledek na vlastní oči, toto menší nepohodlí nám odpustíte. Novodvorská se totiž mění hlavně pro vás, naše milé návštěvníky.

 

REKONSTRUKCE CO PRÁVĚ SE DĚJE?

NOVÉ TOALETY V PŘÍZEMÍ

Rekonstrukce toalet v přízemí je hotová! Jsou moderní, čisté a voňavé! Změnili jsme jejich půdorys, dodali designové prvnky, vylepšili technologie a při tom všem jsme mysleli hlavně na funkčnost, pohodlí a bezpečí! Brzy se pustíme do rekonstrukce toalet v patře, ale o tom vás budeme včas informovat.

Otevíráme toalety

 

GARÁŽE A LOBBY

Rekonstrukce v garážích už nějaký čas probíhá. Kromě samotných parkovacích míst modernizujeme i vstupy z garáží do centra, takzvaná lobby. Ty máme tři – u eskalátorů a u výtahů, které jsou téměř hotové; a u travelátorů směrem k Hypermarketu Tesco, na kterých jsme právě začali pracovat. Zatím jen v noci, a tak vás stavební práce příliš neomezí.

V garážích pracujeme po etapách tak, abychom co nejméně omezili běžný provoz centra. V současné chvíli jsou uzavřená některá parkovací místa po obvodu garáží (vpravo a vlevo od vjezdu). 
 

CO PLÁNUJEME?
Rekonstrukce parkovacích míst vlevo u vjedu do garáží a částečné uzavření vstupního lobby vedoucího z podzemních garáží do centra k Hypermarketu Tesco (tzv. travelátory). V době od konce května bude možné používat travelátory pouze směrem dolu, tedy z centra do garáží. Pro vstup do centra doporučujeme výtah, eskalátory anebo vchody v přízemí. 

Pokud budete parkovat v garážích a plánujete větší nákup v Tescu, prosíme vás, abyste si nákupní vozík vzali až v přízemí. V garážích bude možné nákupní vozíky pouze vracet. 

Předpokládané zahájení rekonstrukce: začátek května (noční práce), od 25. května budou travelátory jezdit pouze směrem dolu. Předpokládané ukončení rekonstrukce: červen 2020.

 

MAPKY

Protože chceme, aby pro vás situace byla co nejpřehlednější, připravili jsme pro vás mapky s vyznačenými fázemi rekonstrukce, kde si můžete prohlédnout, které části parkingu jsou momentálně uzavřené, které vchody je možné aktuálně používat a kterých částí se bude dotýkat budoucí fáze rekonstrukce.

 


Vážení zákazníci, berte prosím uvedené termíny jako orientační. Vzhledem k okolnostem je možné, že se budou v průběhu rekonstrukce lehce měnit. Pro aktuální informace vždy sledujte naše webové stránky, kde pro vás budeme informace pravidelně aktualizovat.

Za správu centra Novodvorská Plaza vám děkujeme, že jste s námi i po dobu rekonstrukce.
Měníme se pro vás k lepšímu!

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky