nákupní galerie

hypermarket Tesco

parking

PO - NE 09:00-21:00

PO - NE 06:00-22:00

PO - NE 06:00-23:00

Akce

Rekonstrukce

11/05/2020

Měníme se pro vás k lepšímu!

Všimli jste si, že rekonstruujeme a modernizujeme? Chceme se vám líbit a chceme, abyste se u nás cítili příjemně a pohodlně. A právě letos nastal ten správný čas na rekonstrukci.

Začali jsme garážemi, kde práce pomalu finišují. Zároveň jsme se pustili také do kompletní přestavby toalet v přízemí, kde jsou všechny stavební práce už hotové a toalety jsou pro věřejnost opět otevřené. Postupně se přidá rekonstrukce v přízemí i v patře centra a nebude chybět ani nová fasáda. A k tomu přibydou nové obchody, nové značky i nové restaurace.

Víme, že v průběhu rekonstrukce vám do cesty stavíme překážky v podobě dočasně uzavřených vchodů, eskalátorů nebo výtahů, ale věříme, že jakmile uvidíte výsledek na vlastní oči, toto menší nepohodlí nám odpustíte. Novodvorská se totiž mění hlavně pro vás, naše milé návštěvníky.

 

REKONSTRUKCE CO PRÁVĚ SE DĚJE?

NOVÉ TOALETY V PŘÍZEMÍ

Rekonstrukce toalet v přízemí je hotová! Jsou moderní, čisté a voňavé! Změnili jsme jejich půdorys, dodali designové prvnky, vylepšili technologie, a při tom všem jsme mysleli hlavně na funkčnost, pohodlí a bezpečí! Brzy se pustíme do rekonstrukce toalet v patře, ale o tom vás budeme včas informovat.

 

Foto: Adriana Cahová

 

GARÁŽE A LOBBY

Rekonstrukce v garážích už nějaký čas probíhá. Kromě samotných parkovacích míst modernizujeme i vstupy z garáží do centra, takzvaná lobby. Ty máme tři – u eskalátorů a u výtahů, které jsou téměř hotové; a u travelátorů směrem k Hypermarketu Tesco, na kterých už pár dnů (a hlavně nocí) pracujeme.

VENKOVNÍ PARKOVIŠTĚ

I na venkovním parkovišti se pracuje. Připravujeme zde pro vás nouvou samoobslužnou automyčku Wash & Wax, která by měla být v provozu od podzimu 2020. Ale nebojte se, o Automyčku Express, která je umístěna v garážích, nepřijdete. V čem se tedy tyto automyčky liší? Automyčka Express nabízí svým zákazníkům fullservis - stačí auto přistavit, odskočit si do obchodního centra na nákupy nebo něco dobrého k jídlu, a za hodinku nebo dvě máte auto jako nové. Naopak ve Wash & Wax si sami své auto umyjete a vyluxujete. Budete si tak moct sami vybrat, kterou službu využijete.

 

Děkujeme vám, že jste s námi i po dobu rekonstrukce.
Měníme se pro vás k lepšímu!

 

 

Vážení zákazníci, berte prosím uvedené termíny jako orientační. Vzhledem k okolnostem je možné, že se budou v průběhu rekonstrukce lehce měnit. Pro aktuální informace vždy sledujte naše webové stránky, kde pro vás budeme informace pravidelně aktualizovat.
 

dárkové poukázky

dárkové poukázky

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky