nákupní galerie

hypermarket Tesco

parking

PO - NE 09:00-21:00

PO - NE 06:00-22:00

PO - NE 06:00-23:00

Akce

Víkendové dílničky pro celou rodinu

25/09/2019 - 26/10/2019

Vážené maminky a tatínkové, tímto si Vás dovolujeme pozvat na něco, na co v dnešní uspěchané době bohužel nezbývá tolik času – kreativní a hravé tvoření se svými dětmi.

Odměnou vám bude příjemně strávený čas se svými nejmilovanějšími, možnost popustit uzdu své fantazii a odreagovaní se od každodenních starostí.
Pro vaše  ratolesti to zase bude nová netradiční zkušenost, radost z dobře odvedené práce i výrobek samotný, který si poté samozřejmě mohou odnést domů a těšit se z něj ještě dlouho po tom, co dílnička skončí. 

Na podzimní víkendové dílničky a zábavu s nimi spojenou, se pak můžete těšit pravidelně, a to ve vstupním foyer našeho centra.

Výroba létajících a dekorativních draků
12. 10. 2019 od 10 do 12 hodin

Když fouká vítr, kdejakého rodiče napadne, že to pro děti znamená hlavně teplejší oblečení a čepici. Nás ale ihned napadnou létající draci. A ne jen tak obyčejní, ale takoví, které si s dětmi sami navrhnete a vyrobíte. Fantazii se meze nekladou. Užijte si jak tvorbu v dílničkách, tak pocit, že letos vzlétnete nad polem se skutečným originálem.

Vyřezávání dýní a malování na obličej
26. 10. 2019 od 15 do 18 hodin

Blíží se Halloween, dýňová sezona vrcholí, a to znamená jediné - v našich dílničkách se tentokrát zaměříme na zručnost a nápaditost při jejich vydlabávání.
Ať už si budete chtít raději odnést dýni úplně vydlabanou, nebo jen nadekorovanou do květináčku, je to jen na vás. Navíc bude pro děti připraveno oblíbené malování na obličej a halloweenskou atmosféru podpoří také tajemná kartářka v podobě čarodějnice.

Co je třeba si na dílničky přinést?
Jediné, co je třeba, je dobrá nálada, zajímavé nápady a případně také vhodné oblečení, nebo něco na převlečení pro děti.
A nezapomeňte přijít včas, tvořit budeme jen do vyčerpání našich zásob… :)

 

dárkové poukazy

dárkové poukazy

dětská zóna

dětská zóna

parkování zdarma

parkování zdarma

wi-fi zóna

wi-fi zóna

80 obchodů

80 obchodů

uzamykatelné skříňky

uzamykatelné skříňky